oferta
Oferujemy kompleksowy zakres usług obejmujących w szczególności:

Doradztwo i strategia – doradzamy naszym klientom nie tylko jak wykorzystać aktualny wizerunek marki, ale doradzamy również jak ją rozbudować i zyskać dzięki jej nowej postaci.

Branding – nasi specjaliści od lat realizują kampanie marketingowe dla globalnych marek i odnoszą na tym polu spore sukcesy. Każdy nowy klient jest dla nas wyzwaniem, dlatego angażujemy się bez reszty w realizację kolejnych projektów dbając o to, by były one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju.

Kreacja i design – Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy pracując dla naszych klientów, potrafimy zrozumieć specyfikę brandu i odzwierciedlić ją za pomocą adekwatnych środków artystycznych.

Serwisy internetowe i systemy CMS – projektujemy i wdrażamy rozwiązania marketingowo informatyczne oparte na www, aby służyły realizacji określonego celu biznesowego wykorzystujemy przy tym zaawansowane narzędzia graficzne oraz programistyczne.

Interakcja i kampanie – internet to interakcja, nowa możliwość budowy bezpośrednich relacji z klientami, prezentacji indywidualnie profilowanych treści oraz wydłużenia czasu kontaktu z przekazem marketingowym.

Oprogramowanie – za rozwiązaniami www często stoi skomplikowane oprogramowanie front i back office. Szeroki zakres współpracujących z nami specjalistów IT oraz doświadczonych konsultancji biznesowych gwarantują zawsze najnowsze, optymalne technologie oraz wykonanie skomplikowanych systemów informatycznych pod silną presją czasu.

Copywriting netPR – nie tworzymy zwykłych tekstów. Realizujemy pomysły, dzięki zaawansowanym socjotechnikom nasi klienci zajmują stałe miejsce w świadomości swoich klientów.

DTP – W celu kompleksowej obsługi klienta zgodnie z przyjętą strategią FFS (Full Service Supplier) nasza firma rozszerzyła swoją działalność o kompleksowe usługi związane z projektowaniem oraz przygotowaniem materiału do druku.